Kielce

Centrum, ul. św. Leonarda

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
5 000 PLN
Powierzchnia
115 m2
Piętro
Parter
Liczba pięter
3
Przeznaczenie
Handlowo/Usługowe
Przeznaczenie dodatkowe (lokal)
Biurowe, Gastronomiczne, Medyczne, Inne, Inne
Liczba miejsc parkingowych naziemnych
1
Kaucja
10000
Rodzaj budynku
Kamienica
Stan budynku
Bardzo dobry
Rok budowy
2007
Dostępne od
2022-06-08
Numer oferty
215/10775/OLW

Opis nieruchomości

Do wynajęcia lokal usługowo - handlowym o pow. 115 m2. Lokal położony  jest na parterze w  kamiennicy z 2007 r. w  centrum Kielc. Nieruchomość składa się z 1 pomieszczenia typu open space o pow. 80m2 oraz 3 pomieszczeń socjalno - sanitarnych. Lokal do indywidualnej aranżacji (ostatnio w nim była prowadzona działalność gastronomiczna). 

Lokal  narożny z wejściem z dwóch stron bezpośrednio z ulicy, duże witryny okienne, klimatyzacja, wentylacja; wysokość pomieszczeń to 3,2 m. Ogrzewanie i ciepła woda z własnej kotłowni. Nieruchomość zlokalizowana w ścisłym centrum miasta, w widocznym miejscu, przy ulicy o dużym natężeniu ruchu pieszego oraz samochodowego. Dzięki takiej lokalizacji może spełniać również takie funkcje jak: gabinety lekarskie, apteka, biura, zespół handlowy, kawiarnia.

Lokal dostępny od zaraz.

Cena najmu 5000 PLN + czynsz administracyjny 1350 PLN oraz media wg wskazań licznikowych tj. prąd, woda, gaz.  Kaucja w wysokości 2 miesięcznego czynszu najmu.

Podana stawka czynszu jest kwotą brutto wynajmujący nie jest płatnikiem VAT.
 


Kontakt do agenta:
Magdalena Kubas
E: magdalena.kubas@hepal.pl
T: +48 577-508-808
www.hepal.pl

Parametry dodatkowe

  • Kontrola dostępu: Tak
  • Alarm: Tak
  • Światłowód: Tak
  • Klimatyzacja: Tak

Mapa

Kontakt

Magdalena Kubas

Magdalena Kubas

doradca ds. nieruchomości

Telefon:
577 508 808
E-mail:
magdalena.kubas@hepal.pl
Numer licencji:
26853

Profil agenta
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę HEPAL Nieruchomości dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest HEPAL Nieruchomości z siedzibą przy al. Solidarności 34, 25-323 Kielce (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres bartosz.palka@hepal.pl… czytaj więcej