Siodła

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
1 280 000 PLN
Cena za m2
4 772,56 PLN
Powierzchnia
268,20 m2
Powierzchnia użytkowa
268,20 m2
Powierzchnia działki
1 708 m2
Powierzchnia działki - jednostka
m2
Liczba pokoi
5
Liczba pięter
1
Stan budynku
Surowy zamknięty
Typ domu
Wolnostojący
Rok budowy
2021
Rynek
Pierwotny
Garaż/Miejsca parkingowe
Tak
Garaż (liczba miejsc)
2
Usytuowanie garażu
Przy budynku
Numer oferty
117/10775/ODS

Opis nieruchomości

HEPAL Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować Państwu ofertę nowych domów w Siodłach w gm. Zagnańsk. Leśne Rezydencje w Siodłach to kompleks 4 nowoczesnych STODÓŁ wkomponowanych w krajobraz działki. Działka jest częściowo zalesiona.

Prezentowany dom ma powierzchnię 268,2 m2. Wchodząc w przestrzeń domu pierwszym pomieszczeniem jest wiatrołap prowadzący do obszernego hallu wejściowego (11,9 m2) oraz garażu (32,6 m2). Kolejnym pomieszczeniem jest otwarta przestrzeń komunikacyjna (26,9 m2), poprzez którą zorganizowano podział funkcjonalny:
- z lewej strony od wejścia zlokalizowano łazienkę (5,7 m2) i pokój (14,1 m2);
- środkową część komunikacji stanowi klatka schodowa obsługująca kondygnacje budynku;
- po prawej stronie od wejścia znajduje się pomieszczenie kotłowni (3,9 m2);
- na wprost wejścia zlokalizowany jest salon z aneksem kuchennym (59 m2) z którego dostępne jest pomieszczenie spiżarni (3,7 m2);
Od strony południowo - zachodniej budynku usytuowany jest taras ziemny dostępny bezpośrednio z przestrzeni salonu. Poprzez zastosowane w tej części domu okno panoramiczne schodzące do podłogi tworzy on przedłużenie funkcji wypoczynkowej. Z salonu widzimy strumyk płynący wzdłuż ogrodzenia od strony północno - wschodniej działki.

Na kondygnacji piętra zlokalizowane są trzy sypialnie (16,4; 16,8; 26,6 m2) wraz z dostępnymi z ich wnętrza garderobami (4,3 m2). Jedna z nich posiada dostęp do łazienki indywidualnej (6,1 m2). Z korytarza jest dostęp do łazienki ogólnodostępnej (8,1 m2). Z części komunikacyjnej jest dostęp do pomieszczenia gospodarczego - pralni (5,5 m2). Z komunikacji zaprojektowano dostęp poprzez wyłaz z drabinką do przestrzeni poddasza nieużytkowego.

Działka, na której znajduje się dom ma powierzchnię 1708 m2, o wymiarach ok. 45 m x 38 m. W drodze wewnętrznej dzięki której działka ma dostęp do drogi publicznej zlokalizowane są media: sieć wodociągowa, kanalizacyjna, gaz, energia elektryczna, internet (światłowód). Działka ma spadek w kierunku północnym.

Standard wykonania: okna - stolarka aluminiowa, dach - panel dachowy na rąbek PURMAT antracyt, dom wybudowany z silikatu, żelbetu i gazobetonu. Tynk cementowo - wapienny. Światłowód, wideodomofon.

Odległość do centrum Kielc tylko 10 km.

Cena: 1 280 000 zł

Kontakt do agenta:

Izabela Starzomska
T: +48 535-001-540
E: izabela.starzomska@hepal.pl
Kielce, al. Solidarności 34/504, V piętro.
www.hepal.pl

Parametry dodatkowe

 • Materiał: Silikat
 • Dach: Blacha
 • Typ okien: Aluminiowe
 • Kształt działki: Prostokąt
 • Ukształtowanie działki: Lekko nachylona
 • Ogrodzenie: Inne
 • Dostępne w okolicy: Las
 • Droga dojazdowa: Utwardzona
 • Ujęcie wody: Miejska na działce
 • Rodzaj kanalizacji: Miejska
 • Rodzaj ogrzewania: Gazowe

Kontakt

Izabela Starzomska

Izabela Starzomska

doradca ds. nieruchomości

Telefon:
535 001 540
E-mail:
izabela.starzomska@hepal.pl

Profil agenta
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę HEPAL Nieruchomości dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest HEPAL Nieruchomości z siedzibą przy al. Solidarności 34, 25-323 Kielce (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres bartosz.palka@hepal.pl… czytaj więcej